KONST / Litografier / Färglitografi 15832004
nr 1583 2004
Michel Macréau
(1935-1995), Frankrike
"La couple et la maison". Signerad, numrerad 16/100. Färglitografi. Bladets mått: 48x62 cm, yttermått inklusive ram: 60x74,5 cm
Michel Macréau, fransk konstnär född 1935, död 1995.
måndag 4 december 2023
kl 20:11:06